Сад і город

Панелі Bekafor® Classic, металевий паркан

Панелі Bekafor® Classic

Довговічність

Високоякісні, з великим терміном експлуатації; панелі виготовлені з оцинкованого стального дроту, надійно покритого полімером.

Легке встановлення

Вся система, що складається з панелей, стовпів, хвірток чи розпашних воріт, аксесуарів для фіксації, легко встановлюється на фундамент або до стіни.

Сучасний простий дизайн

Чудово вписуючись в огороджувань ділянку, Bekafor® Classic поєднує в собі спокій та простоту дизайну. Відмінна міцність цієї огорожі для житлових будівель надійно захистить Ваш сад, а простий дизайн робить його дуже непримітним. Секції паркану з одного боку мають вертикальні зубці, які можна встановити вгорі з метою підсилення захисної функції огорожі.

Панелі Bekafor® Prestige, дача паркан

Панелі Bekafor® Prestige

Довговічність

Високоякісні, з великим терміном використанням, панелі виготовлені з оцинкованого стального дроту, надійно покритого полімером.

Легке встановлення

Ця система так само легко монтується, як і Bekafor® Classic. Огорожа складається з панелей різної висоти та стовпів, основи, муфти, кутових кліпсів, пристінних фіксаторів і воріт до них; вона легко встановлюється як на фундамент, так і на стіну.

Декоративність

Ця фігурна панель – одна з нових ідей компанії. Вона є прекрасною альтернативою кованим огорожам.

Для будь-якої ситуації

Різна висота секцій огорожі і низка відповідних стійок, втулок, воріт та аксесуарів (плита настилу, кутові зажими і фіксатори стінок) пропонують варіант для будь-якої ситуації. Ця система може бути встановлена навіть на стіні чи бетонній підлозі.

Панелі Dekofor®, паркан сітка

Панелі Dekofor®

Довговічність

Високоякісні, з великим терміном використанням, панелі виготовлені з оцинкованого стального дроту, надійно покритого полімером (мін. 100 мікрон).

Легке встановлення

Вся система, що складається з панелей, стовпів, хвірток чи розпашних воріт, аксесуарів для фіксації, легко встановлюється на фундамент або до стіни.

Зовнішній вигляд

Всі компоненти системи огорожі виконані в одному стилі. Виглядає елегантно і сучасно.

Комплектність

Система Decofor® складається з секцій різної висоти, адаптованих стійок, одно- і двох дверних воріт та допоміжного обладнання. Всі ці елементи мають єдину конструкцію.

Розпашні ворота Fortinet®, металеві хвіртки, виробництво огорож

Розпашні ворота Fortinet®

Надзвичайно міцна конструкція

Всі елементи розпашних воріт Fortinet® мають дуже міцну конструкцію: каркас, наповнення воріт, стовпи, кріплення і система замикання.

Чудовий дизайн

Всі ворота детально оброблені: стики добре проварені, з’єднані під кутом 45° і оздоблені елегантним наповнювачем сітки Fortinet®. Ворота Fortinet® чудово поєднуються з найкращими дизайнами.

Якісне покриття

Ворота Fortinet® мають найкраще антикорозійне покриття, яке тільки зараз є на ринку цієї продукції: вперше ворота мають захисне покриття. Зверху нанесене поліефірне покриття, яке відповідає найвищим стандартам в ділянці зовнішнього вигляду, надійності та зчеплення покриття.

Швидке встановлення

Ворота Fortinet® призначені для швидкого встановлення, при цьому кількість аксесуарів зведена до мінімуму.

Сітка зварна Luxanet® / Luxursus®, панелі сітки зварної, сітка зварна оцинкована

Зварювальна сітка Luxanet® / Luxursus®

Ідеальна огорожа для квіткових клумб

Типовий дизайн бордюрних огорож успішно використовувався багатьма поколіннями садівників-любителів. Обидві огорожі вважаються ідеальним рішенням для квіткових клумб: вони захищають клумби і водночас їх прикрашають.

Міцність

Сітка Luxanet® поєднує в собі міцність зварювальної садової сітки з подвійним обідком і елегантним дизайном. Всередині сітки є горизонтальний дріт з великими заокругленнями. Використання хвилястого горизонтального дроту як альтернативного варіанту, робить огорожу дуже оригінальною і декоративною.

Декоративність

Luxursus® – це елегантне плетене садове огородження, яке чудово пасує садово-парковому стилеві завдяки відкритій і традиційній. Крім цього, Luxursus® легко встановлюється довкола клумби будь-якої форми.

Зварювальна сітка Pantanet®, панелі сітки зварної, сітка зварна оцинкована

Зварювальна сітка Pantanet®

Довговічність

Цей дріт оцинкований, стійкий, із пластиковим покриттям з високою міцністю. Стовпи Bekaclip® оцинковані зсередини і ззовні, мають пластикове покриття і пластикові кришки.

Швидке і безпомилкове встановлення

Стовпи Bekaclip® з монтажною рейкою гарантують швидке професійне встановленя з оптимальним натягненням сітки. Мінімум техніки. Для самостійного встановлення є два комплекти спеціальних стовпів.

Укомплектованість

Система Pantanet® – це повна система з широким діапазоном висоти огорожі, стовпів Bekacliр® і широким асортиментом розпашних і розсувних воріт.

Translate »